Portal randkowy łączący głównie osoby 30+, będące w stałych związkach, szukające odskoczni od małżeńskiej rutyny.

Rejestracja:
Darmowe
Łączna ilość rejestracji:
24446
Użytkownicy online:
22
Dziś na chacie:
8

Nie jesteśmy klasycznym portalem randkowym

Brak fałszywych wiadomości

Kiedy dostaniesz do skrzynki wiadomość typu: "Cześć, może chcesz porozmawiać ?", możesz być pewien, że chodzi o prawdziwą wiadomość od prawdziwej kobiety. Fałszywe wiadomości uważamy za niemoralne, nie musisz się więc obawiać, że mamy zespół ludzi, którzy całymi dniami podszywają się za innych pisząc fałszywe wiadomości. Takich pracowników nie mamy i nigdy mieć nie będziemy :) Potępiamy podszywanie się za innych i oczywiście sami tego nie praktykujemy (zob. ogólne warunki).

Specyficzne zasady dotyczące zdjęć

Dodanie zdjęcia profilowego nie jest wymagane, aczkolwiek kiedy użytkownik już je zamieści, to musi na nim być widoczne jego ciało (np. w bieliźnie) ale jednocześnie nie może być widoczna jego twarz. Wprowadziliśmy ten warunek, aby zapewnić naszym użytkownikom anonimowość, a jednocześnie, aby zapewnić dostateczną ilość profili zawierających to, co najbardziej interesuje ludzi odwiedzających portal – ciało ich ewentualnych partnerów. Z tym warunkiem połączona jest zasada, że zdjęcie nie może zawierać treści pornograficznych. Naprawdę nie chcieliśmy doprowadzić do tego, by co któryś profil przedstawiał penisa lub waginę. Nie, nie. Nie chcemy tego oglądać i przypuszczamy, że Wy również nie :)

Brak ofert/zapytań dotyczących usług erotycznych

Portal PozamalzenskieRomanse.pl przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla użytkowników szukających albo romansu, albo przygody na jedną noc. W przypadku, gdy na portalu zarejestruje się użytkownik, który oferuje lub pyta o seks za pieniądze, jego profil zostanie natychmiast usunięty. Rozważaliśmy nad wprowadzeniem kategorii "Płatny seks", jednak po namyśle doszliśmy do wniosku, że to posunięcie postawi PozamalzenskieRomanse.pl w złym świetle i zaliczy nasz portal do szeregu stron internetowych, na których nie można się normalnie zapoznać, bez posiadania pełnego portfela, tego nie chcemy :)

Wyszukiwanie użytkowników według 21 tajemnych fantazji

Każdy człowiek ma swe tajemnicze marzenia i fantazje. Kto twierdzi, że nie ma, ten kłamie :) Ktoś odczuwa w małżeństwie brak bardziej energicznego i agresywnego traktowania, znajdą się też tacy, którym przeciwnie brakuje czułego dotyku i pieszczenia zarówno ciała jak i duszy. Dla przykładu niektórzy mężczyźni szukają seksu z grubszą kobietą, są też kobiety, które znów poszukują seksu z umięśnionym mężczyzną. Seksualne pragnienia i fantazje zarejestrowanych użytkowników są różne. Na portalu PozamalzenskieRomanse.pl postanowiliśmy wziąć pod uwagę te naturalne ludzkie pragnienia, dlatego też każdy użytkownik na swym profilu ma możliwość określenia, w ilu procentach interesuje go dana praktyka seksualna. Potem nie ma już nic prostszego, niż za pomocą funkcji: "Szczegółowe wyszukiwanie" wyszukać użytkownika, który lubi jednakowe lub bardzo podobne praktyki jak Ty i spróbować się z nim zapoznać :)

Wyszukiwanie użytkowników, którzy szukają przygody na jedną noc

Na PozamalzenskieRomanse.pl znajdziesz dwie główne grupy użytkowników. Najliczniejszą grupą są ludzie, którzy szukają dyskretnego związku tzn. chodzi o dyskretny związek, dzięki któremu by dwie osoby będące w związku (bycie w związku nie jest warunkiem rejestracji) w kilku spotkaniach znalazły to, czego im brakuje w ich związkach. Kolejną całkiem liczną grupą są ludzie, którzy poszukują tylko chwili uniesienia z kimś nieznajomym, która potrwa tylko przez jedną noc. W tym celu na PozamalzenskieRomanse.pl wprowadziliśmy funkcję: "Pokaż użytkowników, którzy szukają przygody na dzisiejszy wieczór", jest to jak dotąd absolutnie nowa funkcja wśród podobnych portali w Czechach…:) Funkcja jest przydatna, a jej zasada jest bardzo prosta. Po zalogowaniu się użytkownika na stronie, pojawi się „wyskakujące“ okno z pytaniem, czy dziś wieczór w godzinach od 20:00 do 02:00 życzy on sobie przeżyć jednorazową przygodę z nieznaną osobą. Jeśli odpowie "tak", link do jego profilu zostanie dopisany do listy pozostałych użytkowników, którzy tak samo jak i on szukają przygody na jedną noc. Teraz pozostaje jemu czekać, aż zgłosi się do niego inny użytkownik lub w międzyczasie może sam sobie przejrzeć użytkowników, którzy tak samo jak on zgłosili swoją chęć na wieczorną przygodę. W tym celu wystarczy, aby użytkownik na swym profilu kliknął w "Pokaż listę użytkowników, którzy szukają przygody na dzisiejszy wieczór". W przypadku, gdy spodoba mu się któryś z użytkowników, może bezpłatnie się z nim skontaktować za pomocą prywatnej wiadomości. Jeżeli nie uda się z kimś umówić na dany wieczór, użytkownik ponownie może zamieścić swoją chęć spotkania w którykolwiek inny dzień.